Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чи переслідують активістів в Україні?

Світ про Україну 19986 переглядів

Опубліковано - 17.10.2017 | Всі публікації | Версія для друку

Чи переслідують активістів в Україні?
Українські активісти сектору охорони здоров’я стали мішенню для неправомірних дій СБУ.

Про це йдеться в статті для Atlantic Council Джоша Коена, колишнього управляючого проектами Агентства міжнародного розвитку США (USAID) на території колишнього Радянського Союзу.

Коен пов’язує нещодавні обшуки СБУ в офісі благодійного фонду «Пацієнти України» та в неурядовій організації «Люди, які живуть з ВІЛ/СНІД» з діяльністю цих організацій, в результаті якої «корумпована «фарма мафія», яка включає багатьох посадовців СБУ – втратила мільйони».

Саме ці неурядові організації переконали владу передати закупи ліків з Міністерства охорони здоров’я до установ ООН, що дозволило заощадити щонайменше 40% бюджету на закупівлі ліків і зробити життєво важливі ліки більш доступними, стверджує дослідник.

Коен вважає звинувачення проти активістів надуманими і дії СБУ неправомірними. «Хижацька поведінка СБУ допомагає Москві і шкодить Україні». «Вони (посадовці СБУ) заявляють, що ці НУО «зловживали коштами» міжнародного донора - «Глобальний фонд для боротьби проти СНІД, туберкульозу та малярії». «Це – безсоромна брехня. Обидві організації регулярно перевіряє «Глобальний фонд» і жодного разу не було виявлено порушень», - стверджує Коен.

Однак, не всі західні експерти одностайні в оцінці ситуації. Аналітик Atlantic Council Адріан Каратницький закликає уникати необдуманих висновків. «Потрібно безсторонньо дослідити всі звинувачення з залученням громадськості, міжнародного моніторингу та компетентних юристів. Якщо це надумані звинувачення – винних в Прокуратурі, НАБУ, або іншій установі має бути покарано, якщо злочин чи зловживання буде доведено», - пише Каратницьий в Facebook.

Каратницький привернув увагу до скандалів, в яких фігурували активісти: «За останній рік, один з антикорупціонерів взяв безвідсоткову позику від багатого власника ЗМІ, інший фізично напав на сенсаційного журналіста».

Дослідник також провів паралель між звинуваченнями проти антикорупціонерів та справою НАБУ проти заступника Міноборони: «Може це – надумане, а, можливо, що справа НАБУ проти заступника Міністра оборони є надуманою, як переконаний колись популярний в антикорупційній спільноті Василь Касько».

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.