Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна пропонує сприятливі умови міжнародним інвесторам

Світ про Україну 17463 перегляди

Опубліковано - 30.05.2018 | Всі публікації | Версія для друку

Україна пропонує сприятливі умови міжнародним інвесторам
«Це безпечна і гостинна країна, і це країна можливостей». Так автор цих слів пише про Україну, в якій він уже п’ятнадцять років веде ділові справи. Хоча у ЗМІ можна зустріти й деякі негативні оцінки, на думку Пола Ніланда, Україна заслуговує на увагу.

Про це він пише на сторінці видання Atlantic Council.

Хоча деякі експерти твердять, що в Україні насправді не було революції 2013-14 років, все-таки громадянське суспільство поволі, крок за кроком, чинить тиск на своїх обранців, щоб вони реформували стару систему.

Україні приносить користь співпраця з міжнародними партнерами, підкреслює автор, такими як Європейськи Союз, США, Канада, Міжнародний валютний банк і Світовий банк. Спеціалісти з тих країн та установ працюють у багатьох державних і неурядових установах і служать порадами в багатьох ділянках.

Ця допомога уможливила стабілізувати економіку і запобігти її тотальному колапсу. Було створено Національне антикорупційне бюро, відкрито кількасот розслідувань проти окремих осіб. У 2015 році під керівництвом американки українського походження Наталії Яресько реформовано податкову систему. В ділових відносинах наступила більша прозорість, пише Ніланд в Atlantic Council.

У відповідь на це у 2017 році Україна отримала безвізовий режим з Європейським Союзом. Це був не лише символічний крок, українці без віз могли подорожувати до країн Євросоюзу. За це треба було провести 134 реформи і змін у законах.

Іншим успіххом України, на думку Ніланда, були зміни в банківництві. Після Майдану закрито третину банків, які часто були «кишеньковими банками» окремих олігархів, що використовували їх для переведення коштів через міжнародну систему до інших країн.

В Україні створено сприятливі умови для капіталовкладень. В країні є приваблива, освічена і недорога робоча сила. Зарплата поки що є на нижчому рівні, ніж у Китаї, але ситуація змінится, коли запрацюють умови вільного ринку, на результати яких в Європі очікує 740 мільйонів споживачів.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.