Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У США спалахнула дискусія навколо швидкісного Інтернету

Технології 5392 перегляди

Опубліковано - 17.06.2010 17:04 | Всі новини | Версія для друку

У США спалахнула дискусія навколо швидкісного Інтернету
У США спалахнула дискусія навколо швидкісного Інтернету
У США починаються дебати щодо того, хто повинен контролювати доступ до Інтернету.

Уряд хоче регулювати компанії, які надають послуги швидкісного Інтернет-сполучення, аби не дозволити їм вирішувати, як саме американці користуються Інтернетом.

Адміністрація Обами має амбітні плани в наступні 10 років забезпечити кожного американця швидкісним Інтернетом.

Уряд також хоче домогтися однакового доступу до всіх вебсайтів, а також, аби провайдери кабельного та бездротового Інтернет-зв’язку не могли вирішувати хто і що саме бачить в Інтернеті.

Минулого року в Америці було майже 70 мільйонів користувачів швидкісного Інтернету. Проте, США значно відстають за рівнем поширення швидкісного Інтернету в країні від інших розвинутих країн. У списку, який нещодавно очолювала Данія, США посідають 15-те місце.

Але, за словами кореспондентки Бі-Бі-Сі у Вашингтоні, уряд не має юридичного права вказувати провайдерам що робити.

Організація, яка захищає цифрові права американців (Public Knowledge) підтримує такий крок.

Директор організації з юридичних питань Гарольд Фельд каже, що доступ до Інтернету не повинен надаватися на розсуд великих компаній: "Одна з причин, чому це так важливо, це те, що довкола швидкісного Інтернету ми плануємо освіту наших дітей. Ми плануємо нашу кар’єру. Якщо говорити про те, як люди беруть участь у суспільстві, то мати доступ до Інтернету так само суттєво, як електрику, чи телефон."

Проте, Стів Ларджент, який очолює Асоціацію провайдерів бездротового зв’язку (CTIA), каже, що урядове втручання придушить інвестиції та інновації.

"Ми бачили надзвичайне зростання, надзвичайну конкуренцію, надзвичайні інвестиції, які опиняться під ризиком, якщо уряд почне регулювати цю бурхливу індустрію. Ми думаємо, що це неправильний шлях."

За словами кореспондентки Бі-Бі-Сі, плани уряду цілком можливо будуть оскаржені в суді і врешті суди і Конгрес, можливо, будуть змушені вирішувати, хто контролюватиме Інтернет в Америці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.