Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ24 Травня+19°53%745мм2м/c25.05+21°26.05+25°27.05+24°

Наш банер

Наш банер


Восени Україну заслухають про стан свободи слова

За право людини 8384 перегляди

Опубліковано - 5.07.2010 19:55 | Всі новини | Версія для друку

Восени Україну заслухають про стан свободи слова
Восени Україну заслухають про стан свободи слова
Міжнародна комісія з політики радіо та телебачення у Центральній та Східній Європі занепокоєна ситуацією зі свободою слова в Україні. Восени ця комісія заслухає звіт від української сторони про свободу ЗМІ.

Співголова комісії Ергард Бузек розказав Deutsche Welle, що з України вже надходили тривожні сигнали щодо свободи самовираження, свободи інформації та діяльності органів безпеки.

«Ми чуємо побоювання щодо можливих утисків або згортання свободи медіа в Україні. Водночас критика Білорусії щодо цього питання є набагато сильнішою», - зауважив Ерхард Бузек.

Він розповів, що Міжнародна комісія з політики радіо та телебачення тісно співпрацює з медіа-організацією Південно-східної Європи SEEMO.

Дискусія ще влітку

Європейські експерти з медіа наприкінці серпня в рамках Європейського Альпбах-форуму, що в Австрії, проведуть дискусію про свободу слова у Європі, зокрема і щодо ситуації ЗМІ в Україні.

Також , за словами Ергарда Бузека, у жовтні чи листопаді зберуться на нараду і члени міжнародної комісії політики радіо й телебачення у Центральній і Східній Європі. Українських представників теж запрошують на засідання комісії, аби вони об’єктивно поінформували представників міжнародної комісії про нинішній стан свободи слова в Україні.

Ще радянсько-американська ініціатива

Міжнародна комісія з політики радіо та телебачення у Центральній і Східній Європі була створена на початку 90-их років за ініціативи колишнього президента США Джиммі Картера.

Тоді він написав листа президенту СРСР Михайлу Горбачову з пропозицією започаткувати комісію для обміну міжнародним досвідом з телекомунікаційного бізнесу. Радянсько-американська ініціатива перетворилася на міжнародний проект, експерти якого слідкують за розвитком ЗМІ у центрально-та східноєвропейському регіоні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...