Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе. Мельниченка в суді слухали без “глушилки” – а він заговорив про таємниці

Кримінал 6259 переглядів

Опубліковано - 22.11.2012 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе. Мельниченка в суді слухали без “глушилки” – а він заговорив про таємниці
Справа Гонгадзе. Мельниченка в суді слухали без “глушилки” – а він заговорив про таємниці
Захисник інтересів Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко підозрює голову Печерського райсуду Києва Інну Отрош у незаконних діях.

Про це вона заявила "Українській правді" після засідання Печерського райсуду у справі за обвинуваченням екс-генерала МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Теличенко розповіла, що перед початком засідання "всі троє суддів (колегії) зайшли в кабінет голови суду, їх викликала голова Печерського суду Отрош Інна Олексіївна".

"Вони там перебували понад півгодини – і лише після цього з’явилися у залу судових засідань, де чекали їх сторони у справі", - сказала адвокат.

"У діях голови суду Отрош я вбачаю ознаки наявності складу злочину і писатиму відповідну заяву до правоохоронних органів", - заявила Теличенко.

Наступна несподіванка, за її словами, була в тому, що "не ввімкнули систему технічного захисту інформації" (звукової) для запобігання розголошення інформації. На заяву Теличенко про те, що забули ввімкнути її, суд відповів, що в цій системі немає потреби, оскільки Мельниченко не мав доступу до державної таємниці.

"Аргументом для відмови на клопотання проводити суд у частково відкритому режимі було те, що суд вважав, що розголошення державної таємниці може відбутися в будь-який момент, і не виключено, що Пукач захоче розповісти державну таємницю – і в цей час не буде захищено засідання, будуть якісь інші люди присутні", - зазначила адвокат.

"Але Мельниченкові, тим не менше, дозволили мати з собою захисником особу, яка не має допуску до державної таємниці, і, відповідно, не ввімкнули "глушилку", а засідання залишалося все ж закритим", - наголосила Теличенко.

Після цього, за її словами, розпочався допит Мельниченка.

"Він розповів, що він особисто був свідком розмови Кравченка і Кучми з приводу Подольського – там, де Кравченко доповідав президенту про те, що Подольського вивозили до лісу, били і розповіли йому, що не треба листівки роздавати", - переповіла Теличенко.

"Так само Мельниченко розповів, що він був свідком кількох різних розмов, де Кравченко, Кучма, Литвин і Леонід Деркач обговорювали необхідність якимось чином зупинити діяльність Гонгадзе як журналіста… і йдеться про аудіозаписи, які вже давно циркулюють в інтернеті", - додала вона.

Потім Теличенко змогла поставити Мельниченку запитання – і вже на друге її запитання екс-майор відмовився відповідати, пославшись на державну таємницю. Мельниченко пояснив, що, працюючи в охороні Кучми, він мав допуск до державної таємниці.

Оскільки захисник Мельниченка не мав допуску до держтаємниці, суд зробив перерву на те, щоб або екс-майор знайшов собі адвоката, який має допуск до неї, або Микола Неділько звернувся до відповідного підрозділу в Печерському суді з заявою про необхідність допуску його до державної таємниці.

Наступне засідання відбудеться в понеділок о 14 годині, заплановано допит іншого свідка, а Мельниченко до того часу має вирішити питання з захистом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.