Аратта - На головну

28 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ28 Липня+20°94%743мм1м/c29.07+31°30.07+24°31.07+25°

Наш банер

Наш банер


Холодна війна-2. Російська розвідка стає агресивнішою

Світ навколо нас 6242 перегляди

Опубліковано - 28.02.2007 12:11 | Всі новини | Версія для друку

Холодна війна-2. Російська розвідка стає агресивнішою
Холодна війна-2. Російська розвідка стає агресивнішою
Директор національної розвідки США Майкл Макконнелл звинуватив Росію в "агресивному" веденні розвідки проти США.

"Зовнішні розвідки Китаю і Росії є одними з найбільш агресивних в зборі (розвідданих) по чутливих цілях, що охороняються, в США", - заявив Макконнелл на слуханнях в сенатському комітеті з розвідки.

"Російська рішучість продовжуватиме вкидати елементи суперництва і антагонізму у взаємодії США з Москвою, особливо в наших діях на території колишнього Радянського Союзу, і знижуватиме нашу здатність співробітничати з Росією по питаннях, що стосуються контртероризму, нерозповсюдження ЗМЗ, енергетики і просування демократії на Ближньому Сході", - повідомив Макконнелл.

"Як демонструє вбивство Литвіненка, стійке накопичення проблем і подразників загрожує нанести шкоди відносинам Росії із Заходом в ширшому плані", - стверджує глава національної розвідки США.

Володимир Путін прислухається до рад тих фігур в його оточенні, які є дуже консервативними і підозріло відносяться до Сполучених Штатів, наголошує директор національної розвідки США Майкл Макконнелл.

"Я спробував трохи краще зрозуміти поради, що поступають до Путіна, і поки зумів встановити, що ті, до кого він прислухається, є украй консервативними, дуже підозрілими по відношенню до США і інтерпретують речі через призму, яка виставляє Росію приниженою або стримуваною просування США", - заявив Макконнелл на слуханнях, де обговорювалися головні погрози національній безпеці США і американським інтересам в світі.

"Я бачу, що вони (люди в оточенні Путіна) невірно інтерпретують побачене через цю призму", - сказав глава розвідки.

На прохання заступника голови комітету з озброєних сил, сенатора-республіканця Джона Уорнера прокоментувати недавній виступ Путіна на конференції в Мюнхені, яке сенатор порівняв з відомим виступом Микити Хрущева в ООН, глава американської розвідки повідомив, що для спецслужб США промова Путіна стала сюрпризом.

"Чесно кажучи, ті з нас, хто спостерігав за старим Радянським Союзом і зараз спостерігають на сьогоднішньою Росією, були здивовані, але коли ми уважно подивилися на промову, в ній не було нічого значно нового - просто все це було вперше зібрано воєдино таким чином і заявлено таким чином... Ми повинні визнати, що були здивовані", - заявив Макконнелл.

На питання, чим він може пояснити такий виступ російського лідера, Макконнелл сказав: "Одним з напрямів наший думці було те, що Путін виїжджав звідти (з Мюнхена) в поїздку на Ближній Схід, щоб зробити візит в місця, де, до цих пір ніколи не бував і, можливо, він таким чином настроював себе на цей конкретний візит".

Він також відзначив, що в США звернули увагу на те, що потім відбулося деяке пом'якшення російської позиції.

"Я відмітив, що після тієї мови ряд публічних заяв в Росії дещо позадкували", - сказав Макконелл.

На прохання сенатора Уорнера він також дав оцінку ситуації з демократією в Росії.

"Марш до демократії в Росії зробив крок назад", - підкреслив Макконнелл, повідомивши, що, за даними американських спецслужб, зараз в РФ "більше можливостей для контролю над населенням, партіями і так далі".

Підготовлено за матеріалами інформагенцій

Від “Аратти”: було б вельми цікаво взнати, як сьогодні СБУ оцінює зовнішні загрози суверенітету і територіальній цілісності України з боку іноземних спецслужб. Зокрема, ФСБ та ГРУ МО Росії, які майже легально діють на півдні й сході України та АР Крим.

Чи ніяких загроз не існує? Окрім, відсутності глави спецслужби та спроб політиканів напхати туди своїх “пацанов”, які нещодавно оволодівали “технікою аргументації” паяльниками та прасками?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...