Аратта - На головну

9 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ09 Липня+25°56%739мм1м/c10.07+31°11.07+28°12.07+28°

Наш банер

Наш банер


В ЄС вирішили продовжити санкції проти Росії через загрозу суверенітетові України

Світ навколо нас 4819 переглядів

Опубліковано - 6.09.2017 17:51 | Всі новини | Версія для друку

В ЄС вирішили продовжити санкції проти Росії через загрозу суверенітетові України
В ЄС вирішили продовжити санкції проти Росії через загрозу суверенітетові України
Посли Європейського союзу 6 вересня вирішили на півроку продовжити дію санкцій, запроваджених проти Росії через загрозу суверенітетові України, повідомляє кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі.

«Посли ЄС вирішили продовжити замороження рахунків і візові обмеження для 149 посадовців, представників Росії і сепаратистів, а також для 38 організацій», – написав кореспондент Радіо Свобода у Twitter.

Рішення ще має затвердити Рада ЄС.

Напередодні він повідомляв, що в ЄС планують внести у список санкцій проти Росії підприємство «Кримські морські порти», що діє на території анексованого Криму. Підприємство «Кримські морські порти» було створене в березні 2014 року і підконтрольне російському «Мінтрансу» Криму. В структурі підприємства головним чином зосереджені місцеві порти – Керченський, Феодосійський, Ялтинський, Євпаторійський, а також Керченська поромна переправа.

Рада ЄС 13 березня продовжила на півроку обмежувальні заходи, впроваджені Євросоюзом через порушення або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Діють ці санкції до 15 вересня 2017 року. Раніше вони включали заморожування активів і заборону на в’їзд до ЄС 153 особам і 40 організаціям.

За даними кореспондента Радіо Свобода, в оновленому списку будуть відсутні четверо сепаратистів, які були вбиті, а щодо компаній, то зі списку вилучили три порти: Феодосійський, Севастопольський і Керченський, та внесли їх назад під однією назвою «Кримські морські порти».

Обмежувальні заходи були впроваджені у березні 2014 року як реакція Європейського союзу на кризу в Україні.

Крім того, щодо фізичних і юридичних осіб Росії і окупованого Криму, донбаських і кримських сепаратистів та представників колишньої української влади, а також проти цілих кількох галузей російської економіки були запроваджені ще кілька пакетів санкцій, які продовжуються окремо.

Схожі санкції запровадили також США й інші країни «Групи семи» і деякі інші держави.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...