Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих

Кримінал 6948 переглядів

Опубліковано - 2.10.2017 19:07 | Всі новини | Версія для друку

Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих
Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих
Суд засекретив судові рішення у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета за клопотанням слідчих, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Слідство не може відбуватися під відеокамерами та постійним спостереженням вільних фрілансерів-журналістів. Слідство – це процес, який передбачає певну закритість для забезпечення результату та ефективності», – прокоментував Аваков.

У свою чергу голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що прохання про закриття інформації у справі викликане суспільним резонансом.

«Враховуючи ту ситуацію, що це правопорушення – одне із тих, яке має велике суспільне навантаження, ми звернулись до суду щодо закриття інформації у відкритому реєстрі. Суд нам погодив це, і ми працюємо далі», – додав Князєв.

За його словами, слідча група з розслідування вбивства Павла Шеремета опрацьовує низку робочих версій і без рішень суду далі не можна проводити слідчі дії.

21 вересня у ЗМІ з’явилася інформація, що Національна поліція з 24 липня засекретила всі рішення судів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Причина цього рішення не вказувалась.

Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство. До цього часу офіційного підозрюваного у розслідуванні вбивства Шеремета немає.

Раніше правоохоронці вже заявляли, що до роботи над справою залучали міжнародні служби ФБР і Інтерпол, але про результати їхньої роботи не повідомляли.

12 липня міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» у своєму звіті розкритикувала розслідування вбивства Шеремета і заявила, що воно викликає більше запитань, ніж відповідей, через майже рік після вбивства.

Павло Шеремет – білоруський, російський і український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в інтернет-виданні «Українська правда», а також на радіо «Вести».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.