Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські правохоронці зупинили будівництво веб-піраміди

Кримінал 4660 переглядів

Опубліковано - 12.03.2010 15:55 | Всі новини | Версія для друку

Перша фінансова піраміда була створена в США в 1919 році італійським іммігрантом Чарльзом Понті
Перша фінансова піраміда була створена в США в 1919 році італійським іммігрантом Чарльзом Понті
Управління «К» МВС Росії запевняє, що знешкодило фінансову веб-піраміду, зареєстровану на Віргінських островах. Зрозуміло, «велику».

Злочинці діяли п'ять років, залучаючи клієнтів через інтернет-сайт. Повідомляється, що їх жертвами стали понад 10 тис. росіян, українців і жителів Казахстану, а сумарний збиток ніби може обчислюватися мільйонами доларів. Оскільки кримінальна справа ще не заведена (!!!), назву компанії та імена її чотирьох засновників міліціонери, що спеціалізуються на “високих технологіях”, не розкривають, повідомляє “Комп`юлєнта”.

Шахраї пропонували послуги інтернет-біржі та інтернет-комерції з використанням мережевого маркетингу «товарів для здоров'я». Приміром, компанія продавала фальшиві житлові сертифікати на право придбання нерухомості за пільговою ціною за кордоном. Вартість папірця становила $ 1 300-2 600. Чим більше громадян залучав до компанії власник сертифіката, тим більше шансів у нього було на придбання нерухомості.

Під виглядом «товарів для здоров'я» продавалося щось загадкове під марками «лайф-кард» (нібито захищає від вірусів, у тому числі від свинячого грипу), «лайф-чіп» (від випромінювання мобільних телефонів) і «лайф-аква» (для очищення питної води). Крім того, пропонувалося викуповувати бізнес-пакети для подальшого продажу за $ 120.

Кожному покупцеві потрібно було залучити якомога більше нових клієнтів для отримання знижок і бонусів. Зібрані кошти виводилися за кордон через електронні платіжні системи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.