Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відлуння «ракетного скандалу»

Політика 5739 переглядів

Опубліковано - 25.10.2017 15:06 | Всі новини | Версія для друку

Відлуння «ракетного скандалу»
Відлуння «ракетного скандалу»
Зустріч українсько-американської урядової робочої групи з питань непоширення ядерної зброї, яка відбулася у вівторок у Києві, у світлі зростаючої загрози з боку ядерної та ракетної програми Північної Кореї, приділила особливу увагу виконанню стратегічних механізмів контролю за торгівлею та резолюції ООН.

Про це повідомляє Державний департамент США.

Уряд США відзначає, що урядові експерти від обох країн зустрілись, щоб обговорити питання непоширення ядерної зброї, протидії поширенню ядерних технологій та виклики у питаннях стратегічного контролю за торгівлею.

Раніше Україна опинилась у центрі скандалу навколо ядерної програми КНДР. Публікації у західних ЗМІ на основі експертного дослідження впливового центру IISS тоді вказали, що отримання Північною Кореєю доступу до українських ракетних технологій могло стати причиною несподівано якісного стрибка ракетних випробувань цієї країни.

"Регулярні зустрічі є частиною обмінів інформацією між США та Україною, які проводяться щороку для посилення двостороннього співробітництва у питанні відповіді на згрозу, яку становить поширення зброї масового знищення та засобів її доставки, просунутих звичайних озброєнь та чутливих технологій подвійного вжитку", - відзначає повідомлення на сайті Державного департаменту США.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.